ßizßize Hareket
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ßizßize Hareket

DiLediğinz Herşeyi Anında BuLabiLeceğiniz PayLaşımın Hat Safha da OLduğu Her Zaman GünceL Bir Forum...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Her Saat Başı Büyüyorsun İçimde...

YazarMesaj
YerLikaya
Ögrenci
Ögrenci
YerLikaya

Ruh HaLi : Her Saat Başı Büyüyorsun İçimde... Ac10

Rep Sistemi
AktifLik:
Her Saat Başı Büyüyorsun İçimde... Left_bar_bleue50/100Her Saat Başı Büyüyorsun İçimde... Empty_bar_bleue  (50/100)
ßaşarı Puanı:
Her Saat Başı Büyüyorsun İçimde... Left_bar_bleue20/100Her Saat Başı Büyüyorsun İçimde... Empty_bar_bleue  (20/100)
GüçLüLük:
Her Saat Başı Büyüyorsun İçimde... Left_bar_bleue100/100Her Saat Başı Büyüyorsun İçimde... Empty_bar_bleue  (100/100)

Her Saat Başı Büyüyorsun İçimde... Empty
MesajKonu: Her Saat Başı Büyüyorsun İçimde...   Her Saat Başı Büyüyorsun İçimde... Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 5:19 am

Öyle bir zaman diliminin içindeyim ki her yanım SEN…Baktığım her surette gözlerinin buğusu…Dokunduğum her nesnede ellerinin sıcaklığı…

Özledim seni yar…Yüreğimi yakan kavuran bir hasretle özledim seni…Senli saatlere sığınsam da uzakta oluşunun acısı dinmiyor yüreğimde.Eksilmiyor sancılarım.Her yeni günün başlangıcında sevdam artarken ben küçülüyorum sanki.Sen her saat başı büyüyorsun içimde…

Telefonda sesini her duyduğumda devleşiyor küçülen bedenim.Yanıbaşımdaymışsın gibi ,gözlerin gözlerimdeymiş gibi hissediyor ve dayanılmaz hasretinle sesine sarılıyorum.Cümlelerindeki mutluluk sevda pınarıma kaynak oluyor.Sonra yüreğimin dili can buluyor.” İyi ki varsın “ diyorum,” iyi ki benimsin “ Saatler an kadar kısa geliyor ve o tatlı veda sözcükleriyle telefonu kapatıyoruz.Bu defa hayalini alıyorum yanıbaşıma.Gözlerine adanmış şiirler yazıyorum sayfalar dolusu.Zaman bitiyor bitmesine lakin şiirim bitmiyor.Çünkü dedim ya her saat başı büyüyorsun içimde.

Sonra kağıtlara dökülmek için kaydedilmiş mısralarım yüreğimde, beni sana bir adım daha yaklaştıran geceye elveda diyorum.

“ üzülme vuslatımız yakın sevdiğim “ deyişin aklıma geliyor ve o günümüzün hayaliyle sabahı kucaklıyorum.

Görüyorsun işte yar…
Gecemde SEN,
Gündüzümde SEN…
Zamanımın her anında SEN…
İllede SEN işte…İllede SEN…
http://bizbize.hareketforum.com

Her Saat Başı Büyüyorsun İçimde...
1 sayfadaki 1 sayfası