ßizßize Hareket
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ßizßize Hareket

DiLediğinz Herşeyi Anında BuLabiLeceğiniz PayLaşımın Hat Safha da OLduğu Her Zaman GünceL Bir Forum...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tanrı kadını yaratmış..;))

2 posters
YazarMesaj
lilliy
Forum Prensesi
Forum Prensesi
lilliy

Rep Sistemi
AktifLik:
Tanrı kadını yaratmış..;)) Left_bar_bleue20/100Tanrı kadını yaratmış..;)) Empty_bar_bleue  (20/100)
ßaşarı Puanı:
Tanrı kadını yaratmış..;)) Left_bar_bleue30/100Tanrı kadını yaratmış..;)) Empty_bar_bleue  (30/100)
GüçLüLük:
Tanrı kadını yaratmış..;)) Left_bar_bleue10/100Tanrı kadını yaratmış..;)) Empty_bar_bleue  (10/100)

Tanrı kadını yaratmış..;)) Empty
MesajKonu: Tanrı kadını yaratmış..;))   Tanrı kadını yaratmış..;)) Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 12:39 am

Eski bir Sanskrit efsanesine göre Yaradan,
erkeği yarattıktan sonra,
ayın yuvarlaklığını
sarmaşık bitkilerin kıvrımlarını,
yaprakların hafifliğini,
bulutların ağlayışını,
kaplanın zalimliğini,
ateşin akışkanlığını,
karların soğukluğunu ve
kuşların cıvıltısını bir araya getirerek kadını yaratmış...
ve onu erkeğe sunmuş. Üç gün sonra erkek,Tanrıya gelip şöyle demiş: "Bana verdiğin bu kadın; hiç durmadan konuşuyor,beni hiç rahat bırakmıyor, sürekli ilgi istiyor bütün vaktimi alıyor, her şey için ağlıyor,hiçbir iş yapmıyor. Onu geri almanı istiyorum...
"Tanrı, bunun üzerine kadını geri almış, ama çok geçmeden erkek geri gelmiş ve demiş ki:
"O şarkı söyleyip dans ederdi, göz ucuyla beni izlerdi,oyun oynamayı çok severdi,korktuğunda bana sarılırdı, gülüşü müzik gibiydi, onu seyretmek çok hoştu. Onu bana geri ver.
" Böylece Tanrı kadını geri vermiş, ama üç gün sonra erkek yine kadını geri getirmiş ve Tanrıdan onu almasını istemiş.
"Olmaz," demiş Tanrı,
"Ne onunla ne de onsuz yaşıyorsun. Elinden geldiği kadar idareetmeye bak."
YerLikaya
Ögrenci
Ögrenci
YerLikaya

Ruh HaLi : Tanrı kadını yaratmış..;)) Ac10

Rep Sistemi
AktifLik:
Tanrı kadını yaratmış..;)) Left_bar_bleue50/100Tanrı kadını yaratmış..;)) Empty_bar_bleue  (50/100)
ßaşarı Puanı:
Tanrı kadını yaratmış..;)) Left_bar_bleue20/100Tanrı kadını yaratmış..;)) Empty_bar_bleue  (20/100)
GüçLüLük:
Tanrı kadını yaratmış..;)) Left_bar_bleue100/100Tanrı kadını yaratmış..;)) Empty_bar_bleue  (100/100)

Tanrı kadını yaratmış..;)) Empty
MesajKonu: Geri: Tanrı kadını yaratmış..;))   Tanrı kadını yaratmış..;)) Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 3:04 pm

Ya AsLında OLmasamıSmile))

Ama Yok Yok OLsun Very Happy
http://bizbize.hareketforum.com

Tanrı kadını yaratmış..;))
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tanrı var mı ? Ya şeytan ?