ßizßize Hareket
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ßizßize Hareket

DiLediğinz Herşeyi Anında BuLabiLeceğiniz PayLaşımın Hat Safha da OLduğu Her Zaman GünceL Bir Forum...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Damardan Aşk SözLeri

YazarMesaj
YerLikaya
Ögrenci
Ögrenci
YerLikaya

Ruh HaLi : Damardan Aşk SözLeri Ac10

Rep Sistemi
AktifLik:
Damardan Aşk SözLeri Left_bar_bleue50/100Damardan Aşk SözLeri Empty_bar_bleue  (50/100)
ßaşarı Puanı:
Damardan Aşk SözLeri Left_bar_bleue20/100Damardan Aşk SözLeri Empty_bar_bleue  (20/100)
GüçLüLük:
Damardan Aşk SözLeri Left_bar_bleue100/100Damardan Aşk SözLeri Empty_bar_bleue  (100/100)

Damardan Aşk SözLeri Empty
MesajKonu: Damardan Aşk SözLeri   Damardan Aşk SözLeri Icon_minitimeCuma Ekim 31, 2008 6:31 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Daima gülen çevreme bakıp sanmaki gönlüm bahtiyardır. Sensiz attıgım her kahkaham da bir yıgın göz yaşım vardır.

Keşke yalnızlı ım kadar fazla yanımda olsaydın. Keşke onunla paylaştıklarımı seninle paylaşsaydım. Keşke senin adın yalnızlık olsaydı ve ben hep yalnız kalsaydım...

Ruhumu yerlere serip hasret cektirende olsan, ne askina bedduam nede sana kinim var, Deryada akar gibi binbir dertle dolsamda, seni mahsere kadar sevmeye yeminim var!

Askimi ariyorum, ama bulamiyorum. Sevgimi sunduruyorum, ama acamiyorum. Derdimi anlatiyorum, ama beceremiyorum. Bir kez seni gordum ya, yerine baskasini koyamiyorum!

Seni bi an aklımdan çıkarabilirsem, gözlerimin önünden giderse bi an hayalin ve her gördügümde yeniden aşık olmazsam sana. İşte o zaman belki unutabilirim seni.

Ben gencim sevdadan alamadım kendimi, Aşk mektubu yazmaktan dersimi yapamadım. Yazılılar başladı ben sevdaya daldım. Sevgilim u runa bu yıl "Sınıfta kaldım"
Bizim İsYaNıMıZ SoKaKLaRa GüZeLiM KaLDıRıM TaŞLaRıNDa Aç YaTTıĞıMıZ ZaMaNLaRa, BiZiM İsYaNıMıZ SeNiN GiBi KaHPeLeRe GüZeLiM, SeViP TeRKeDiLDiĞiMiZ ZaMaNLaRa.SeN BuNLaRı AnLaMaZSıN BeBeĞiM ÇüNKü SeNiN İsYaNıN, PaRaNın BiTTiĞi ZaMaNLaRDa...

Ne kadar sesizsek,
ne kadar suskunsak,
ne kadar dertliysek,
en az o kadar da deliyiz,delikanlıyız.
çünkü biz ANKARALIYIZ
sevdi imizi ölümüne severiz.
biz gönlümüzde hasret alır,sevgi satarız
sevdiğimiz için ömrümüzü harcarız.
http://bizbize.hareketforum.com

Damardan Aşk SözLeri
1 sayfadaki 1 sayfası