ßizßize Hareket
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ßizßize Hareket

DiLediğinz Herşeyi Anında BuLabiLeceğiniz PayLaşımın Hat Safha da OLduğu Her Zaman GünceL Bir Forum...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

KLas SözLer!!!

YazarMesaj
YerLikaya
Ögrenci
Ögrenci
YerLikaya

Ruh HaLi : KLas SözLer!!! Ac10

Rep Sistemi
AktifLik:
KLas SözLer!!! Left_bar_bleue50/100KLas SözLer!!! Empty_bar_bleue  (50/100)
ßaşarı Puanı:
KLas SözLer!!! Left_bar_bleue20/100KLas SözLer!!! Empty_bar_bleue  (20/100)
GüçLüLük:
KLas SözLer!!! Left_bar_bleue100/100KLas SözLer!!! Empty_bar_bleue  (100/100)

KLas SözLer!!! Empty
MesajKonu: KLas SözLer!!!   KLas SözLer!!! Icon_minitimeCuma Ekim 31, 2008 6:28 pm

PøLis tutanakLarIna kirLi mûrekkepLe hIrsIz diye ge¢ti adIm . YarIndan 1 avu¢ umut ¢aLmI$Im.

$izøf£n¡k s£SSizLiğimin a††ığı SaDiS† ¢ığLıkLar mAzø$iS† umu†Larımı Kırßa¢Lıyør. . . yArdım £†m£ ! öLm£k iS†iyørum . . . !

hAya†ımda £n DéğerLi $éy s£nk£n.. ßird£n £n d£ğerSiz øLdun.. iKiSinide s£n iStedin ! qeLdin wed£ qittin.. Sad£c£ iS†émekLe yé†indin !
Hürr£m qißi ßir SuL†an qeLs£yDi $u qönüL impArA†ørLuqumuZa. . . ßizd£ kAnuni q¡ßi øLmaSını ßiLirDik £Lßet. . . !
S£n!n i¢ind£ ßén ß!†m!$ øLSayDım… ßenim i¢imd£ s£n ya$ıyør øLmazDın !

KimiLeri BagIra BagIra SôyLer.kimiLeri Sessizce UsuLca.HissediLen duyguLar hep aynIdIr AsLInda.GôzLerin cesaret Versin Ben de bagIrayIm.Ama $imdi UsuLcayIm!...

®akıYı SuSuZz, SiqaRaYı DoLu iÇtik, SewqiYé SınıR ÇizMediK, DosTLuqa FiyaT ßiçmeDik. Hata oLur ama YanLı$ Yoktur özümüzDe !!!
'Birde DevamI Var HayatIn .. Ge¢ KaLmI$LIkLar, Erken VedaLar .. Birde Sen .. Bir Kô$ede YanLIzLIgIm .. Birde Hasretin Var . Yetermi ki Ya$amama ?

$ehrimin Bensiz SokakLarInI AdImLarken .. SensizLigin SokakLarInda Bir $ehir Kuruyorum Kendime ..
http://bizbize.hareketforum.com

KLas SözLer!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» a$ka dair sözler....