ßizßize Hareket
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ßizßize Hareket

DiLediğinz Herşeyi Anında BuLabiLeceğiniz PayLaşımın Hat Safha da OLduğu Her Zaman GünceL Bir Forum...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ölüm anında sıkıntıdan kurtulmak için okunacak dua

YazarMesaj
Kurtbey
Kulüp Üyesi
Kulüp Üyesi
Kurtbey

Ruh HaLi : Ölüm anında sıkıntıdan kurtulmak için okunacak dua Stresl10

Rep Sistemi
AktifLik:
Ölüm anında sıkıntıdan kurtulmak için okunacak dua Left_bar_bleue15/100Ölüm anında sıkıntıdan kurtulmak için okunacak dua Empty_bar_bleue  (15/100)
ßaşarı Puanı:
Ölüm anında sıkıntıdan kurtulmak için okunacak dua Left_bar_bleue10/100Ölüm anında sıkıntıdan kurtulmak için okunacak dua Empty_bar_bleue  (10/100)
GüçLüLük:
Ölüm anında sıkıntıdan kurtulmak için okunacak dua Left_bar_bleue5/100Ölüm anında sıkıntıdan kurtulmak için okunacak dua Empty_bar_bleue  (5/100)

Ölüm anında sıkıntıdan kurtulmak için okunacak dua Empty
MesajKonu: Ölüm anında sıkıntıdan kurtulmak için okunacak dua   Ölüm anında sıkıntıdan kurtulmak için okunacak dua Icon_minitimePerş. Kas. 06, 2008 9:00 pm

Ya Allah, ateşin fitnesinden ve azabından sana sığınıyorum. Kabrin fitnesinden ve azabından sana sığınıyorum. Zenginliğin fitnesinden ve azabından sana sığınıyorum. Mesih Deccal'ın fitnesinden ve azabından sana sığınıyorum.

Ölüm anında sıkıntıdan kurtulmak için okunacak dua
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Şirkten korunmak için Sabah-Akşam okunacak dua
» Her sabah okunacak dua
» Her akşam okunacak dua
» Uyumadan önce okunacak dua
» Eve girerken okunacak dua